Czy palenie papierosów powoduje problemy z potencją?

Zdolność do erekcji przy paleniu papierosów

Pytanie to z pozoru może się wydawać głupie, a odpowiedź sama w sobie jest oczywista. Papierosy palu połowa mężczyzn. Zatem gdyby palenie prowadziło do problemów z potencją, to połowa panów ze współżycia seksualnego byłaby niezdolna. Oczywiście tak nie jest. Dane aktualne mówią, że  w naszym kraju ponad 3,5 miliona mężczyzn ma problemy z potencję. Na świecie jest ich ponad sto pięćdziesiąt milionów. Do samej połowy jest daleko i to bardzo. Jednak nie oznacza to, że palenie tytoniu nie wywiera żadnego wpływu na kondycję męską seksualną. Owszem wywiera.

Zdolność do erekcji

Jak pokazują nam wszelkie badania, to zdecydowana większość mężczyzn, którzy się zgłaszają do lekarzy z problemami erekcji zaburzonej, właśnie pali papierosy. Z tego wniosek nasuwa się sam. Palenie papierosów sprzyja problemom z męskim wzwodem. Oczywiście nie znaczy to, że każdy mężczyzna, który pali, to prędzej czy też później takie problemy będzie miał. Wyniki badań licznych wskazują jednak na fakt, że u większości panów z erekcyjnymi zaburzeniami występuje czynnik wpływający negatywnie na zdrowie, jakim jest właśnie palenie tytoniu. U mężczyzn badanych, występowały jednak jeszcze inne czynniki, które wywoływać mogą erekcyjne zaburzenia. Trudno zatem stwierdzić jednoznacznie, że to papierosy mężczyzn pozbywają potencji. Można niezbicie jednak stwierdzić, że palenie papierosów pozbawia osobników męskiej płci potencji.

Kiedy palenie prowadzi do impotencji?

Papierosy powodować mogą zaburzenia wzwodu jeśli się pali ich naprawdę dużo oraz także przez dłuższy czas. Jak organizm cały, tak i sam układ krążenia, od którego kondycji zależy zdolność do samej erekcji, nie reaguje od razu na substancje szkodliwe, które są zawarte w papierosach. Zatem powinniśmy papierosy ograniczyć, a będziemy się cieszyć stu procentową męskością. O to akurat możemy być pewni. Dbajmy o siebie. Nie tylko o nasze erekcyjne problemy, ale także o nasze zdrowie.

Sprawdź również https://www.aptekakamagra.pl/viagra.html

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *